top of page

Kaķu palīdzības centrs “Remi” rūpējas par bezsaimnieku un bez aprūpes palikušiem kaķiem, kas nonākuši nelaimē, un meklē tiem mājas. Tā ir brīvprātīgo dzīvnieku glābēju organizācija, kuras darbība lielā mērā atkarīga no līdzcilvēku ziedojumiem un atbalsta.

Pateicoties LNK Labdarības fondam, Kaķu palīdzības centra “Remi” paspārnē tapusi veterinārā klīnika un patversme “Kaķa sirds”, kurā savu ģimeni gaida vairāki desmiti kaķu.

Mūsu kaķu patversme atrodas Kauguru ielā 10, Rīgā. Liela daļa mūsu pūkaino iemītnieku dzīvo mājas apstākļos bez būriem (izņemot īpašus kaķus).

Katrs mūsu kaķis ir ar savu stāstu, reti kad - laimīgu, un katrs no viņiem ar nepacietību gaida savu īsto cilvēku, lai kopā uzrakstītu jaunu, laimīgu stāstu! Varbūt kāds no viņiem gaida tieši tevi?

 

Mēs vēlamies padarīt kaķa adopcijas procesu vienkāršu, tomēr drošu un izvērtētu gan kaķim, gan potenciālajām ģimenēm.

Tā kā Remi ēkā atrodas arī klīnika, visiem mūsu kaķiem tiek veiktas regulāras veterinārās pārbaudes profilaksei. Visi kaķu patversmē dzīvojošie kaķi ir sterilizēti (sākot ar ieteicamo vecumu), vakcinēti un apstrādāti pret parazītiem.

 

Nāciet ciemos pie mums un iepazīstieties ar mūsu kaķiem! Varbūt ar kādu no viņiem jums būs tik lielas abpusējas simpātijas, ka prātā dzims doma par kaķa adopciju! Kopā mēs varam padarīt Latviju labāku cilvēkiem un dzīvniekiem!

 

Ar cieņu un mīlestību,
Remi cilvēki un kaķi, kuri gaida varbūt tieši tevi. Mjau!

bottom of page