top of page
melnpele.png

Muročka

6 gadi

Muročka ir aptuveni 8 gadus veca kaķenīte — maigas un mīļas dabas, neskatoties uz nedienām, kas piedzīvotas uz ielas izbijušo saimnieku dēļ.

Katrā patversmes ciemiņā Muročka mēģina saskatīt savu jauno pavisam-cilvēku, izrādot savu mīlestību ritinoties klēpī, maigi murrājot un sekojot ik uz soļa.

Līdz pat pagājušajai vasarai kaķenītei bija savas mājas — viņa priecājās par kopābūšanu ar cilvēkiem, kuriem uzticējās un kurus patiesi mīlēja, par savu vietiņu dīvāna stūrītī un pilno bļodiņu.

Un tad viņas ģimenes vairs nebija. Pareizāk sakot bija — bet tālu prom no Muročkas, jaunā vietā un ar jaunas dzīves sākumu, kur kaķenītei vieta vairs nebija paredzēta. Kā nevajadzīgs krāms kaķenīte tika cietsirdīgi izmesta uz ielas un atstāta likteņa varā.

Muročka, apjukusi un nepieredzējusi ielas dzīves skarbumu, smagā stāvoklī tika atrasta un nogādāta klīnikā, kur tika lemts par kaķenītes eitanāziju.

Laimīgas sakritības dēļ mēs Muročku tur satikām un uzņēmām Remi aprūpē. Mums izdevās glābt viņas dzīvību, kā nodevu nesaudzīgajai bezpajumtnieka dzīvei atstājot kaķenītes asti, ko traumu dēļ nācās amputēt.

Muročka uzticīgi un neatlaidīgi turpina gaidīt un cerēt uz jaunām mājām — ar cilvēku, kurš viņu nenodos, dalīs mīkstu dīvānu un neliegs lieku glāstu. Varbūt viņa gaida tieši Tevi!

Video (@remicentrs)

Fotogalerija

bottom of page